Kariyer Yolculuğumuz

Her gün yeni yollar keşfetmenin heyecanıyla ilerlediğimiz kariyer yolcuğunda beraberiz.

İş görüşmesinde tanıştığımız ilk andan itibaren kariyer yolculuğunuza eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu yolculuğunuza değer katabilmek için işe alım sürecinden, oryantasyona, performans ve yetenek değerlendirmesinden, ücret ve yan haklar politikamıza, uzmanlık eğitimlerinden hayata dair programlara kadar bütünlük sağlayacak insan kaynakları uygulamalarıyla her zaman yanınızda olmayı hedefliyoruz.

Bu yolculuk boyunca, değişen ve gelişen teknolojiyi de uygulamalarımıza katarak yeni insan kaynakları uygulamalarıyla yaşamlarımızı kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

İşe Alım

İşe alım sürecimizin her aşamasında adaylarımıza iyi bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz.

Yetkinlik bazlı mülakat, teknik mülakat, online kişilik envanteri ve pozisyona göre dizayn edilmiş değerlendirme merkezi uygulamaları sonucu birlikte büyük başarılara imza atacağımız adaylarımıza iş teklifimizi sunuyoruz.

İşe başlayacak yeni çalışma arkadaşlarımızın KoçDigital ’de yaşama adaptasyon süreçlerini işe uyum ve oryantasyon programı ile destekliyoruz.

Performans Değerlendirme

Performans sistemi uygulamamızla, şirket stratejilerimizin ışığında yakın ve uzun vadedeki hayallerimize ulaşmamıza hizmet eden ve her birimizin bireysel gelişimi ile işimize özel hedeflerimizi birlikte belirleriz.

Tüm performans değerlendirmelerine ait çıktılarımız kariyer yolculuğumuz boyunca terfiler, ücretlendirme, ödüllendirme gibi farklı platformlarımıza da çıktı sağlar.

Sizi arayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

KoçDigital'in kurumlara değer yaratan çözümleri ile tanışın!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler.

×