Hakkımızda

KoçDigital: Dijital Dönüşümünüzü Hızlandıran Veri, Yapay Zekâ ve Endüstri 4.0 Çözümleri

KoçDigital; Veri, Yapay Zekâ ve Endüstri 4.0 alanlarında ürünlerini kendi fikri mülkiyetleri ile geliştirerek, geniş bir sektör yelpazesi için konusunda uzman kişilerce en son teknolojileri ve kapsamlı danışmanlık hizmetlerini sunarak şirketlerin dijital dönüşüm ve büyüme yolculuğuna hız kazandıran bir teknoloji şirketidir.

Veri Analitiği, Yapay Zekâ ve Endüstri 4.0 Teknolojileri ile İş Süreçlerinizi Optimize Ediyoruz

Veri analitiği, yapay zekâ ve endüstri 4.0 teknolojilerini entegre ederek iş süreçlerinizi optimize ediyor, maliyet tasarrufu sağlıyor ve müşteri deneyimini geliştiriyoruz.

Kendi fikri haklarımız ile geliştirdiğimiz ürünlerimiz ile müşterilerimize en gelişmiş ve özelleştirilmiş teknolojileri sunarak daima değişen dijital dünyada eşsiz ve öncü sonuçlar elde etmekteyiz.

Teknolojimiz ve Alan Uzmanlığımız ile Değer Yaratıyoruz

8 ülkede geniş bir endüstri yelpazesinde faaliyet gösteren 120'den fazla müşterimizin dijital dönüşüm ve büyüme yolculuğunu hızlandırıyoruz.
Dijital çağda başarılı olmaları için müşterilerimize ihtiyaç duydukları araçları ve danışmanlığı sağlıyor, bilinçli kararlar alabilmelerini ve iş hedeflerine ulaşabilmelerini sağlamak için teknolojimiz ve uzmanlığımız ile değer yaratıyoruz.

8

Ülke

120+ Müşteri
250+ Proje

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Alan uzmanlarımız ile, ticari ve akademik bilgiyi dijital teknolojilerle birleştirerek şirketlerin dönüşümünü hızlandırmaya odaklanıyoruz.
Mevcut durum değerlendirmelerimiz, kapsamlı danışmanlık hizmetlerimiz ve etkileşimli eğitim programlarına erişim ile müşterilerimiz en son teknolojilerden tam anlamıyla faydalanarak sektörlerinde öncü oluyor.

KoçDigital Danışmanlık Hizmetleri

BRAIN - Yapay Zeka ve Veri Analitiği "Deneyim" Danışmanlığı
DigiSight Veri & Yapay Zekâ Olgunluk Değerlendirmesi
DigiSight Endüstri 4.0 Değerlendirmesi
Digital Tedarik Zinciri Dijital Olgunluk Değerlendirme
KoçDigital Akademi Eğitim Programları

İş Ortaklarımız

Sizi arayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

KoçDigital'in kurumlara değer yaratan çözümleri ile tanışın!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler.

×