KoçDigital ile Üretken Yapay Zekâ: İş Dünyasında Yenilikçi Bir Paradigma

Oluşturma Tarihi : 24.11.2023

Türkiye’nin AI ve IoT teknolojileri lideri KoçDigital olarak Üretken Yapay Zekâ (Generative AI) teknolojisini firmalar ile buluşturmaya, dijital dönüşümlerine ve büyüme yolculuklarına hız kazandırmaya devam ediyoruz.

Opet, Türk Traktör, Zer, Tofaş ve Tüpraş gibi sektör liderleri ile gerçekleştirdiğimiz Üretken Yapay Zekâ etkinliklerinde GenAI teknolojisinin temel prensiplerini ve deneyimlerini sektörel odaklı olarak aktardık. Önümüzdeki dönemlerde de benzer etkinliklerle iş birimlerini öncü sonuçlara ulaştıracak çözümlerimizi paylaşmaya devam edeceğiz.

Etkinliklerde Üretken Yapay Zekâ alanında uzman danışmanlarımız satış, pazarlama, satış sonrası ve birçok farklı ekip ile bir araya gelerek dijital dönüşüm ve yaratıcı yıkım kavramları, üretici yapay zekanın iş dünyasına etkileri ve kullanım senaryolarını aktarıyor.

Farkındalık etkinliklerine ek olarak müşterilerimiz ile kapsamlı fikir çalıştayları yapıyoruz. Müşterilerimizin saha, IT, veri bilimi, satış gibi çeşitli ekiplerden yetkililerin ve KoçDigital alan uzmanlarının katıldığı çalıştaylarda kullanım senaryolarının demoları yapılıyor. Bireysel çalışmalar ve grup çalışmaları ile katılımcılar kullanım senaryoları oluşturuyor, en iyi fikirler seçiliyor. Çalıştaylar sonrası birim bazlı takip ve kullanım senaryosu projelendirme görüşmeleri devam ediyor.

Etkinliklerimiz ve çalıştaylarımız ile müşterilerimizin üretken zekanın somut uygulamalarını ilk yapan firmalardan olmasını, iş yapış şekillerini sorgulayarak bu teknolojileri hangi alanlarda kullanabilecekleri ile ilgili farkındalık yaratmayı hedefliyoruz. Bu başarılı etkinliklerin ardından, birçok yenilikçi proje üzerine çalışmalar başladı bile!

Üretken Yapay Zekâ, iş süreçlerini optimize etme ve yaratıcı çözümler üretme konularında büyük bir potansiyele sahip. KoçDigital olarak, bu teknolojinin iş dünyasına sağladığı avantajları ve uygulama senaryolarını titizlikle ele alırken, en yenilikçi çözümleri sunarak iş dünyasının en etkili GenAI projelerini hayata geçirmenize katkı sağlıyoruz. Üstelik çözümlerimiz ile yarattığımız değerin kalıcılaşması, uzun vadeye yayılarak sürdürülebilir olması, değişen süreçlerinize, ihtiyaçlarınıza uyum sağlaması için de LLM-OpS ve Continuous AI hizmeti sunuyoruz.

Dijital teknolojilerle yaratılan katma değeri, iş dünyasındaki inovasyon ve rekabet gücünüzü artırmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Konular

KoçDigital ile Üretken Yapay Zekâ: İş Dünyasında Yenilikçi Bir Paradigma

Oluşturma Tarihi : 24.11.2023

Sizi arayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

KoçDigital'in kurumlara değer yaratan çözümleri ile tanışın!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler.

×