Mağazadan Mağazaya Transfer

Mağazadan mağazaya transferler, kısa yaşam döngüsüne sahip ürünlerin satışını en üst düzeye çıkarmak için satış kanalları ve konumlar arasında envanteri yeniden dengelemek için kullanılır.

Mağazadan Mağazaya Transfer

Mağazadan mağazaya transferler, kısa yaşam döngüsüne sahip ürünlerin satışını en üst düzeye çıkarmak için satış kanalları ve konumlar arasında envanteri yeniden dengelemek için kullanılır. KoçDigital Mağazadan Mağazaya Transfer çözümü, operasyonel kısıtlamaları, nakliye ve işlem maliyetlerini göz önünde bulundurarak karlılığı en üst düzeye çıkarmak için envanter dengeleme kararlarını otomatik hale getirir. Tahmine dayalı analitik modeler ile, mağazalar ve satış kanalları arasındaki satış potansiyellerini karşılaştırarak önerilerde bulunur ve satış dönüşüm hedeflerine göre çeşitli transfer senaryolarını analiz eder.

Neden Mağazadan Mağazaya Transfer?

Mağazalar arası stok transferi ile bir mağazada fazla/eksik olan ürünlerin başka mağazalara en lojistik masrafı da optimize edilerek transfer edilmiş olur. Doğru ürünü,doğru zamanda ve doğru mağazada / satış kanalında müşterilerinize sunmanızı sağlar.

Sizi arayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

KoçDigital'in kurumlara değer yaratan çözümleri ile tanışın!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler.

×